• Podsumowanie akcji ile waży Św.Mikołaj

• Uwaga, uwaga! Wiemy już Ile waży Święty Mikołaj!

Podsumowana została charytatywna zbiórka monet!

Dziękujemy serdecznie Rodzicom naszych przedszkolaków i dzieciom, które ochoczo przynosiły grosiki do przedszkola.

Akcja trwała od października do 19 stycznia 2024. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przeliczały zebrany bilon o różnych nominałach.

Finalnie zebraliśmy 36 kilogramów monet,

co dało łączną kwotę 610 zł, 48 groszy.

Serdecznie dziękujemy! Każdy z uczestników otrzyma dyplom za udział w akcji.

Pieniążki 29 stycznia zostały przekazane Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina, organizatorowi akcji.

Serdecznie dziękujemy za wrażliwe i dobre serce!

• Dla Domu Seniora "Veteris" w Bystrzejowicach Drugich

• 20.12.2023 Nasze Przedszkolaki  wraz z Paniami udały się do Domu Seniora"Veteris" w Bystrzejowicach Drugich. Podopieczni domu seniora zostali obdarowani kartkami bożonarodzeniowymi oraz stroikami świątecznymi- były to podarunki przygotowane przez dzieci oraz Panie z Oddziałów Przedszkolnych. Odwiedziny w tym szczególnym miejscu wywołały na twarzach seniorów uśmiech, radość i wielkie wzruszenie.

• Akcja charytatywna "Anioł Stróż tuż, tuż..."

• Konkurs na bombkę sensoryczną.

• Konkurs okazał się wspaniałym przedsięwzięciem, cieszył się ogromnym zainteresowaniem szkolnym i przedszkolnym. Powstały przepiękne prace.

Wszyscy autorzy prac zostali nagrodzeni dzięki wsparciu Rady Rodziców.

Prace konkursowe wystawione były na szkolnym i przedszkolnym korytarzu, dostępne do

obejrzenia dla całej społeczności szkolnej.  Niezwykła różnorodność, pomysłowość dzieci i młodzieży

naszego przedszkola i szkoły ucieszyła podopiecznych DPS “Kalina”, dokąd trafiły nasze prace.

Był to kolejny owocny projekt edukacji obywatelskiej we współpracy z „Szkoła Edukacji Centrum

Dobrego Wychowania 2023 – szkoły budują społeczeństwo partycypacyjne”, dofinansowany przez

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, realizowany przez Stowarzyszenie

Centrum Dobrego Wychowania.

.

Koordynatorzy Jolanta Struk, Katarzyna Godyńska, Czesława Masłowska, Agnieszka Dąbek.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przedsięwzięcia pod linkiem poniżej