• Warsztaty wielkanocne.

• Podsumowanie akcji ile waży Św. Mikołaj

Uwaga, uwaga! Wiemy już Ile waży Święty Mikołaj!

Podsumowana została charytatywna zbiórka monet!

Dziękujemy serdecznie Rodzicom naszych przedszkolaków i dzieciom, które ochoczo przynosiły grosiki do przedszkola.

Akcja trwała od października do 19 stycznia 2024. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przeliczały zebrany bilon o różnych nominałach.

Finalnie zebraliśmy 36 kilogramów monet,

co dało łączną kwotę 610 zł, 48 groszy.

Serdecznie dziękujemy! Każdy z uczestników otrzyma dyplom za udział w akcji.

Pieniążki 29 stycznia zostały przekazane Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina, organizatorowi akcji.

Serdecznie dziękujemy za wrażliwe i dobre serce!

• Wizyta w Domu Seniora "Veteris" w Bystrzejowicach Drugich

• 20.12.2023 Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych wraz z Paniami udały się do Domu Seniora "Veteris" w Bystrzejowicach Drugich. Podopieczni domu seniora zostali obdarowani kartkami bożonarodzeniowymi oraz stroikami świątecznymi- były to podarunki przygotowane przez dzieci oraz Panie z Oddziałów Przedszkolnych.Odwiedziny w tym szczególnym miejscu wywołały na twarzach seniorów uśmiech, radość i wielkie wzruszenie.

• Zajęcia sensoryczne z wykorzystaniem panelu LED

• Dzień postaci bajkowych i Akcja Duży czyta Małemu

• Zajęcia dydaktyczne w oddziałach przedszkolnych

• Jasełka 2022