• Opłaty - szkoła podstawowa

• Przypominamy, że wpłat za wyżywienie dokonujemy do 15 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc obiadowy.

Prosimy o niezaokrąglanie kwot do liczb całkowitych. Jeżeli  należność za dany miesiąc wynosi

np. 61,20 zł prosimy dokonać przelewu na kwotę 61,20 zł a nie 62zł .

cena obiadu - 5 zł

Wpłata za obiady - nr konta -

61 8689 0007 0000 3636 2000 0290

Miesiąc

Ilość dni obiadowych

wrzesień 2023 19 95 zł

Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłat od 1-go do 15-go dnia każdego miesiąca, za bieżący miesiąc obiadowy. Informacje dotyczące wysokości opłat za obiady za dany miesiąc, są umieszczane na stronie internetowej szkoły: www.spwilczopole.edupage.org , szkolnej tablicy ogłoszeń.

Każdy uczeń otrzymuje również na początku każdego miesiąca wydruk z indywidualną kwotą do zapłaty uwzględniającą odliczenia oraz ewentualne odsetki.

Wpłat należy dokonywać na konto:

Szkoła Podstawowa im. S. K. Wyszyńskiego w Wilczopolu-Kolonii

- nr konta - 61 8689 0007 0000 3636 2000 0290

W tytule należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę do której uczęszcza oraz miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

1. Przed dokonaniem przelewu, w przypadku gdy w poprzednim miesiącu były odpisy obiadów, rodzic powinien ustalić telefonicznie kwotę należności (tel. 81 75-98-021).
          2. W przypadku nieobecności ucznia, odliczeniu podlega dzienna wysokość opłaty za korzystanie z posiłku w stołówce szkolnej.
          3. Warunkiem odliczenia jest poinformowanie o nieobecności dziecka do godziny 8.30.

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie 81 75-98-021 oraz poprzez wysłanie wiadomści na adres e-mail stolowka@spwilczopole.eu

Odliczeniu podlegają minimum trzy dni ciągłej (zgłoszonej) nieobecności.

1. Należność za odwołane obiady zostaje zarachowana na poczet wpłaty za następny   miesiąc. Należność ta zostanie rozliczona przy kolejnej płatności poprzez pomniejszenie wpłaty.
          2. W przypadku odliczeń, które miały miejsce w miesiącu czerwcu danego roku szkolnego:

- Rodzicom uczniów klas kończących szkołę zwrot wypłacany jest na wskazany rachunek bankowy.

- Dla uczniów klas I – VII,  koszt obiadów będzie odliczony w miesiącu wrześniu lub na wniosek rodziców zostanie dokonany zwrot niewykorzystanej kwoty  na wskazany rachunek bankowy.

3. Za nieterminową wpłatę będą naliczane odsetki ustawowe i skutkują wstrzymaniem obiadów.

4. Pomniejszenie należności za zgłoszony odpis zostaje naliczony tylko i wyłącznie przez księgowość szkoły.

5. Rezygnacja z  korzystania z obiadów wymaga formy pisemnej. Rezygnację z obiadów należy złożyć w sekretariacie szkoły do 24-go dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc rezygnacji. Złożenie rezygnacji powoduje rozwiązanie umowy w trybie porozumienia stron.

6. W przypadku braku pisemnej rezygnacji, Rodzic zobowiązany jest opłacić obiady za kolejny miesiąc.

9. Zmiany w pw. zasadach zostaną opublikowane na stronie internetowej. Pełna wersja regulaminu dostępna jest na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły.

Deklaracja_korzystania_ze_stolowki_szkolnej do pobrania

Rezygnacja z obiadów SP w Wilczopolu-Kolonii do pobrania