• Egzamin Ósmoklasisty 2023

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty  2023

Z radością i dumą przedstawiamy wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W tym roku najlepszy średni wynik uzyskali uczniowie z języka polskiego 70%, co daje w statystykach ogólnopolskich stanin 6 (wyżej średni). Wynik jest o 1punkt procentowy niższy niż wynik powiatu, natomiast  równy wynikowi gminy, wyższy o 3 punkty procentowe od wyniku województwa, a o 4 punkty procentowe od wyniku kraju.

Najwyższy  wynik z języka polskiego powyżej 90%  uzyskała Amelia Wetoszka! Gratulujemy!

Z matematyki klasa ósma osiągnęła średni wynik   57% i jest to również stanin 6 - wyżej średni, wyższy od średniej województwa, kraju  i powiatu. O 4 punkty procentowe niższy niż wynik naszej gminy.  Najwyższy wynik z matematyki uzyskała Martyna Tylec (96%) popełniając tylko jeden błąd! Do najlepszych matematyków, którzy napisali również powyżej 90 % należą: Aleksandra Dziadko i Kacper Borowiec. Gratulujemy!

Średni wynik klasy ósmej z  języka angielskiego to 60% jest to stanin  5 (średni) Wśród wyników z języka angielskiego nie zabrakło wyników bardzo wysokich . Wynik bliski 100% uzyskali następujący uczniowie: Aleksandra Dziadko, Krzysztof Klimek, Szymon Spryszak oraz Amelia Wetoszka

Najwyższą średnią ze wszystkich trzech części egzaminu ósmoklasisty uzyskała Amelia Wetoszka. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wyników naszej Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego 202/2023!!!

Szczegółowe wyniki klasy i szkoły znajdują się w załączonej tabeli.

Zestawienie_wynikow_E8_2023_tabela.docx

Więcej informacji dotyczących egzaminu ósmoklasisty 2023 można uzyskać na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki:

lub Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Gratulujemy Naszym Absolwentom 2023 pięknych wyników!!!

• Egzamin Ósmoklasisty 2022

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty  2022

Z radością i dumą przedstawiamy wyniki egzaminu ósmoklasisty.

W tym roku najlepszy średni wynik uzyskali uczniowie z języka polskiego  63%, co daje w statystykach ogólnopolskich stanin 6 (wyżej średni). Wynik jest o 1punkt procentowy niższy niż wynik gminy i powiatu, natomiast wyższy o 2 punkty procentowe od wyniku województwa i kraju. Najlepszy wynik z języka polskiego powyżej 90% osiągnęła Daria Stasiak!

Z matematyki klasa ósma osiągnęła średni wynik   59% i jest to również stanin 6 - wyżej średni, wyższy od średniej województwa i kraju oraz taki sam jak średni wynik powiatu. Uczniem, który osiągnął najlepszy 100% wynik jest Mateusz Hamerla! Do najlepszych matematyków należą również Amelia Karasek oraz Mikołaj Stelmach.

Tegoroczny średni wynik klasy z języka angielskiego mimo, że jest nieco niższy od średniej gminy, kraju i województwa – 61% mieści się w staninie 5 (średnim) i jest wyższy od wyniku z roku ubiegłego. Wśród wyników z języka angielskiego nie zabrakło wyników bardzo wysokich Darii Stasiak 100% i Mateusza Hamerli 100%, którzy przypominamy są laureatami olimpiady przedmiotowej Lubelskiego Kuratora Oświaty! Pięknie napisali również, uzyskując wynik powyżej 90%: Mikołaj Stelmach, Jakub Stoch  oraz Tomasz Szyba .

Wynik powyżej dziewięćdziesięciu procent ze wszystkich trzech części egzaminu ósmoklasisty osiągnęła w  tym roku uczennica Daria Stasiak  tuż za nią uplasował się  Mateusz Hamerla.

Szczegółowe wyniki znajdują się w załączonej tabeli.

Więcej informacji dotyczących egzaminu ósmoklasisty 2022 można uzyskać na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki:

lub Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

ZESTAWIENIE WYNIKÓW E8 MAJ 2022

Zestawienie wyników E8 maj 2022 pdf

• Egzamin Ósmoklasisty 2021

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty  2021

Uczniem, który osiągnął najlepsze wyniki ze wszystkich trzech części egzaminu ósmoklasisty jest Mikołaj Bogusz. Jego średni wynik to 89%. Mikołaj  osiągnął zawrotne 100% wyniki aż z dwóch przedmiotów matematyki oraz języka niemieckiego! Drugi najlepszy średni wynik osiągnął Karol Jagieło (86%), trzeci Szymon Kośkiewicz (80%)

„Pan Tadeusz”, tekst filozoficzny, opowiadanie o przyjacielu mądrości…brzmi skomplikowanie? Nie dla naszych uczniów! Z radością i dumą informujemy, że nasi uczniowie napisali język polski w siódmym – wysokim staninie. Uzyskali średni wynik 66% i tym samym wyprzedzili kraj (60%), gminę, powiat i województwo. Najlepiej poradził sobie Karol Jagieło uzyskując 91%, tuż za nim uplasowali się Sylwia Grzesiak i Szymon Kośkiewicz - 87% i Wiktoria Lamczyk – 84%. Prawie połowa klasy miała wynik wyższy niż 70% i nikt nie zdobył mniej niż 36%

Cała klasa z matematyki napisała nieco poniżej  średniej ogólnopolskiej – 43% Wśród wyników z matematyki nie zabrakło wyników wysokich. Mikołaj Bogusz jak już wspomnieliśmy nie popełnił żadnego błędu w trudnych obliczeniach uzyskując wynik100%! Do najlepszych matematyków, którzy wygrali ze stresem i emocjami należy również Szymon Kośkiewicz oraz Igor Goralczyk

Tegoroczny średni wynik klasy z języka angielskiego mimo, że jest niższy od średniej gminy, kraju i województwa – 57%  zawiera wiele wyników wysokich. Sylwia Grzesiak wypracowała wynik 100%! Pięknie napisali również, uzyskując wyniki powyżej 90%: Karol Jagieło (96%), Wiktoria Lamczyk (95%), Filip Czupryn (95%), Natalia Wosiak (93%)

Wynik z języka niemieckiego to stanin 9 (najwyższy), na który zapracował uczeń Mikołaj Bogusz!

Gratulujemy Naszym Uczniom super wyników!!!